| anonim_4396 a întrebat:

Dumnezeu.Pro sau contra?

Răspuns Câştigător
| Wolfenstein a răspuns:

Pro. Deoarece ca el a facut toata lumea asta buna nebuna cum o fi ea dar Dumnezeu a facut-o! Deci PRO

17 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Pro

| DarQueen a răspuns:

Pro-în ciuda faptului că nu poți clasa Divinitatea ca fiind o „Informație Utilitară"
laughing

| ahlrh a răspuns:

„sau"

| BlackR0se a răspuns:

Pro =). Normal tongue

| thealchemist a răspuns:

Cum adica contra? te adresezi diavolului? pentru ca altfel toti oamenii sunt pro chiar daca ei nu stiu asta.

| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

Grea intrebare

| Adr1aNNN7 a răspuns:

Eu cred personal ca ai ceva la cap.cum sa pui intrebari de genul acesta! Normal ca PRO.

| Catherine a răspuns:

Pro tongue

| BrunetteGirl01 a răspuns:

Pro...Parerea mea e ca Dumnezeu exista. Ceva in mine, orice ar fi crede in existenta Lui.

| onlyketoops a răspuns:

Chestia e ca,eu personal cred in Dumnezeu, insa ma plictisesc rau la Biserica. Sunt cu D-zeu insa doar cu gandul, mai putin cu faptele.

| Birjaru a răspuns:

Contra

| iHack a răspuns:

Contraaa

| bybuu13 a răspuns:

Pro :p

| Darkmind a răspuns:

Sunt pro din cauza religiei daca ai sa intrebi unu care se roaga la vaca laughing))))) iti va raspunde alceva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pro deoarece Dumnezeu ne ajuta la greu daca ai macar un strop de credinta desigur nu ne indeplineste toate dorintele tu comanzi si El iti da cateodata viata te mai pune la incercare.in viata nu e totul in roz.mai sunt si cazaturi apoi iar te ridici.

| 军超好听海 a răspuns:

Contra.

| amordobrasil a răspuns:

PRO obviously!