| anonim_4396 a întrebat:

Duna TPU.Am si eu o intrebare cum schimb parola de la id de mess? Cel mai bun raspuns primeste funda.Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| deeapa a răspuns:

Buna!
Intri pe id-ul tau,acolo sus la messenger dai la My account info, iti scrii parola daca este necesar(cea veche).La a doua rubrica vezi: Sign-In and Security si dai change your password.
La prima scris parola veche, la a doua scrii parola nou si la a treia tot aia noua.
Sper ca te-am ajutat.Bafta!
Funda?

3 răspunsuri:
| Holyman a răspuns:

Scrii pe google,, emai login,, iti bagi emailul cu @yahoo.com la sfarsit, dupacare acolo jos nu mai stiu unde scrie change a password sau chenge passeword dai acolo bagi parola veche dupacare bagi mai jos este o casuta in care trebuie sa bagi parola noua si mai jos scrie confirm passeword adica sa bagi din nou parola noua sa vada daca nu ai scris-o gresit si dai ok si dupa aia iesi si vezi daca merge.Trebuie sa iti zic ca trebuie sa stai cu messengerul inchis pentru ca asa nu merge cu cel deschis.Bafta,sper ca ai inteles si sper ca imi vei da fundita!

| MDLNA a răspuns:

Buna.
Intra pe mess ->apasa pe poza ta de display ( sus in stanga ) ->Account info ->Iti va aparea o fereastra de la net, asteapta->Scrie parola ta actuala cand iti apare pagina cu,, Please verify your password'' ->Sign-In and Security->Change your password.
Have a nice day.