| SmoKeToxic a întrebat:

Am o intrebare daca am uitat parola la un id de mess mai vechi cum fac sa aflu parola sau cel putin s-o schimb in una noua? Funda la primul raspuns

Răspuns Câştigător
| Raluca03 a răspuns:

Habar nu am ..si eu as vrea sa imi aflu parola de la unul foarte vechi dar mai este o varianta : Introduci id-ul si alegi ca vrei sa iti schimbi parola... si atunci o sa iti dea 2 intrebari care le-ai selectat cand ai facut id-ul. Daca nu le-ai uitata...Bafta! Funda?hee hee

2 răspunsuri:
| BebeZurliu a răspuns:

Cand deschizi Messengerul, jos de tot este Forgot your password... dai pe el si urmaresti pasi indicati, insa fi atent/a, o sa iti trebuiasca si prostiile alea gen numele catelului, a bunici etc, ce ai pus tu prima data...

| Ioan_Bui_1970 a răspuns:

Simplu....esti prost daca nu sti