| ShellyWebster a întrebat:

Dupa ce mi-am instalat windows 7, am observat ca mi-au disparut fisierele de pe ecran, nu toate, numai folderele cu poze, muzica etc.chiar si din my document au disparut, aveti vreo idee cum le pot recupera? puppy dog eyes

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Din pacate nu cred ca mai poti recupera ceea ce ai avut in partitia C. Trebuia sa le salvezi in partitia D ori pe o memorie externa(stick, CD, DVD) inainte de instalarea noului OS. Daca le-ai avut in D tot acolo trebuie sa fie, de pe display au disparut doar icon-urile lor si le poti repune. De asemenea poti incerca recuperarea cu un program gen Recuva. Succes si numai bine!

| EA5100 a răspuns:

Poti downloada de aici ( nu sunt sigur daca merge ).
http://www.filehippo.com/download_recuva/