| Nesi a întrebat:

Dupa parerea voastra... E normal ca un baiat sa se epileze peste tot in zona intima? Sa ma epilez sau nu?
Funda

4 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Acum depinde de tine, e corpul tau si faci ce vrei cu el.
Dar eu prefer ca prietenul meu sa fie epilat complet, dar na, gusturile nu se discuta.

| corbulalbrosu a răspuns:

Faci cum crezi. Un barbat adevarat se defineste ca fiind viril si potent daca are par pe piept si mai ales in zona penisului, in caz contrar te asemeni cu fitincaii sau gay-ii laughing

| Dzeko7 a răspuns:

Epileaza-te ma! crede-ma arata nasol, in plus daca esti epilat penisul arata mai mare.

| mariamirabela1965 a răspuns:

Poate este bine, dar numai partial