| Nesi a întrebat:

Dupa parerea voastra. E normal ca un baiat sa se epileze peste tot in zona intima?

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da. Si un barbat. Parul din zona pubiana poate aduce o gramada de boli de piele.
Uite si ceva pareri: http://www.acsel.ro/epilarea-la-barbati-metode-si-pareri/

| RAY a răspuns:

Desigur ca nu, cand ne imbatam in club macar asa stim cu cine facem sex, cei epilat e femeie, isi dai seama ca asa devenim gay sunt total impotriva, faci cum vrei tu

| neutrino a răspuns:

Parerile sunt destul de impartite, majoritatea fetelor se epileaza si doresc ca si partenerii lor de sex sa faca acelasi lucru. Nu este totusi o regula.

| AtateaConditii a răspuns:

Peste tot in zona intima? Dar daca nu tot pe jumatate sau cum?laughing). Daca faci o treaba fa-o pana la capatlaughing)...

| frostxtq a răspuns:

E perfect normal si igienic.

| val31989 a răspuns:

Da.Nu cred ca e normal sa se epileze pe picioare si maini si (sau) sa se penseze.

| ashlee a răspuns:

Da, nu-i deloc anormal ca barbatul sa se epileze in zona intima, la subrat si chiar pe piept sau ceafa, daca e cazul. Multe femei apreciaza asta.
Anormala mi se pare, la barbat, doar epilarea pe picioare si maini si pensarea sprancenelor.