| ღLiFeHaSMeAiNgღ a întrebat:

Era un fel de program in care puteai sa intri pe doua ID-uri odata...pe acelasi calculator. De unde pot sa il download-ez?

10 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Poti folosi multi mess pe care il descarci de aici=>http://www.go4it.ro/......1-7876898/ sau intri in start-run/search si tastezi regedit.La hkey_local_machine dai la software, yahoo, pager si dai clik drepta pe chenaru din drepta, new si selectezi dword value(32biti) pe care o redenumesti "plural". Acum poti sa deschizi cate id-uri vrei!

| Mefist0 a răspuns:

Http://www.go4it.ro/......1-7876898/ - descarci si rulezi, dupa care pornesti mesenger.

| 000MadMAX000 a răspuns:

Pai descarca Multimessenger.

| Onio a răspuns:

Daca este vorba de messenger cauta multimess pe google si dai download.

| mikynelu a răspuns:

Multimess....cauta pe google in functie de ce mess ai

| toshibabba a răspuns:

Scrii pe google download multimessenger
Http://www.google.ro/......Http?/url

| andrei112233 a răspuns:

Http://www.google.ro/......Http?/url
programul se numeste multimes