| YourGirl93 a întrebat:

Poti sa vezi arhiva daca intri pe acelasi id dar pe alt calculator? Este vreun program ceva?

3 răspunsuri:
| cristi13 a răspuns:

Aceleasi intrebari mereu...off...da se poate vedea arhiva daca aceasta este stocata pe server adica daca ai messenger 11 acum nu stiu daca exista si pe versiunile mai vechi. daca este stocata pe server o poti vedea oriunde dar daca e stocata in pc.atunci o poti vedea doar pe calculatorul pe care au fost efectuate conversatiile

Hai bafta

| andrreeaP a răspuns:

Daca ai yahoo messenger 11 potibatting eyelashes.

| marsel a răspuns:

Da poti vedea arhiva de la un id orice pc daca instalezi yahoo 11, bagi id-ul dorit apoi dai f3