| ILied a întrebat:

Era un film care nu ii stiu numele.Era un avion in care intrase o racheta in el. Cu multi lesinati, zburau scaunele. Un om oarecare care avea si el un aeroplan, nu un avion, a condus avionul. Au mai venit doi oameni (o fata si un baiat), si impreuna cu el au condus avionul. Statia nu mergea dar aveau un calculator mic cu care vorbeau prin satelit. Pana la urma au ajuns pe o pista, dar cand sa aterizeze, li-s-a rupt roata din fata. Au reusit sa atrizeze.

Stiti cum se numea?

3 răspunsuri:
| ILied explică:

Avionul se numea PG 47 sau nu mai stiu cum. Ori cum era ceva cu PG.

| ILied explică:

Nu e filmul care l-ai zis. Am cautat si nu e.

| sinblade27 a răspuns:

Incearca flight 101 dar nu prea cred totusi. m-ai incurcat de tot cu explicatiile