| valentinp02 a întrebat:

Salut,am văzut o parte dintr un film acum câteva zile, cred că era joi, si in film era vorba despre un soț ai sotie, nu sunt sigur ce relație aveau, bărbatul era pilot cu ceva vechime iar femeia avea o vechime de 2 ani parcă SI ea avea o legătură mai veche cu șeful bărbatului si așa a venit ea că si copilot, ei pilotau un avion nou dar bărbatul era de moda veche si verifica totul cu mana lui, se ridică în aer iar un alt bărbat care avea un avion micuț pleacă si el SI deaorece era înfumurat SI vorbea la telefon a decolat de pe alta pista decât cea spusă de turn ai în aer se ciocnește cu avionul mare SI explodează, după aceea avionul mare putea doar sa urce iar după un timp vine un elicopter al armatei care le trage in coada parcă, atât îmi aduc aminte, știe cineva cum se numește filmu?, Sau măcar dacă știți un grup de Facebook pe care se putea sa întreb, mulțumesc

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Final Descent (1997)//Pro Cinema//9 martie
https://www.cinemagia.ro/filme/final-descent-avionul-groazei-8839/

5 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Ar fi util daca ai spune pe ce canal ai vazut filmul.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Pe ce canal tv ai vazut filmul?

| valentinp02 explică:

Final descent este filmul, mulțumesc frumos!