| olanda a întrebat:

Este adevarat ca in Occident scolile sunt mult mai bine dotate decat cele din Romania cu dulapuri pentru fiecare copil, fiecare ora o faci in clase diferite, terenuri de fotbal mari cu gazon si cu plase la porti, cantina, pentru fiecare copil un laptop. Asa mi-a spus un prieten care a facut scoala in Spania. Dar nu stiu daca sa il cred. Daca este adevarat ce tari au scolile asa? Va rog mult ajutati-ma. Dau funda mare.

Răspuns Câştigător
| unknownn a răspuns:

Cam da.
Insa in Spania e cel mai naspa din toate(cred), primesti multe teme pentru acasa si mult de invatat.
Cel mai simplu mi se pare in Suedia unde nu prea ai teme, dar copii de acolo invata nu ca astia din Romania.

1 răspuns:
| MissVamp a răspuns:

Asa e!happyhappy