| olanda a întrebat:

Un bun prieten mi-a spus ca in occident scolile sunt mult mai bine dotate decat cele din Romania cu dulapuri pentru fiecare copil, fiecare ora o faci in clase diferite, cantina, terenuri de fotbal mari cu gazon si cu plase la porti, un laptop pentru fiecare copil. Mi a spus ca stie pentru ca a facut scoala in Spania si asa era. Ce spune-ti sa l cred? Si daca este adevarat ce tari mai au asemenea scoli din europa?

Răspuns Câştigător
| MrHeadshot a răspuns:

Si eu am facut scoala in occiedent, mai precis in Italia.Acolo aveam dulapul meu,PC-ul meu,carantina pentru masa, erau patru terenuri de footbal. Orele in mare parte se faceau in aceiasi clasa, dar imi era drag sa fac in clasa aia deoarece erau flori frumoase, aveam copaci desenati pe pereti, ca in natura!

1 răspuns:
| olanda explică:

Si terenurile aratau cum am zis eu?