| anonim_4396 a întrebat:

Eu am fost operata de apendicita si peste cateva zile trebuie sa imi scoata atele... O sa doara?

Răspuns Câştigător
| DunareClaudiu a răspuns:

Salut,si eu am fost operat de apendicita, nu te doare cand iti scoate atele, dar mai bine nu te gandi la asta ce a fost mai greu a trecut.winking

4 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

O sa te doara dar e o durere suportabila big grin Bafta sa te faci bine

| AnTTiCooD_3503 a răspuns:

E o durere minora, nu vei simti mare lucru.

| mbdaigual a răspuns:

Ca si cum te-ar pishca un tzantzar, stai linistita, e suportabil.

| mihamiha_5367 a răspuns:

Am auzit ca este un sprei cu care te poate da inainte, dar oricum nu doare, te pisca umpic.noroc! Gandeste-te la ceva frumos in timpul acela