| lungu_4406 a întrebat:

Eu cred ca daca in spania, italia, germania se mai si fura telefoane mobile, masini, mingi de fotbal si daca cei de acolo afla nu vin dupa tine inseamna ca au bani si isi permit altele. Eu cred asta pentru ca daca ai face asta in romania te-ar da la stiri, te-ar cauta politia. Astept parerile voastre.

1 răspuns:
| PetreConstanta a răspuns:

Ce scrii tu se intampla peste tot in toate tarile iar daca au bani si isi permit multe din a fura o minge de footbal... etc sa ma ierte Dumnezeu Mai bine muncesc si stau linistita si oricum sa stii ca imi permit mai multe Munca innobileaza pe om nu furatul Eu nu asi putea sa fur un telefon si sa-l vand apoi sa mananc din banii aceia deoarece mi-ar ramane mancarea in gat sigur Munceste si vei avea