| Iulianpatrascuiulimihai a întrebat:

Exista cablu de date pentru telefon nokia 6101? va rog ajutati-ma plis dau funda

Răspuns Câştigător
| bogdan3vl a răspuns:

Da normal ca esxita cabli de date pentru modelu asta se potriveste cel de la Nokia 6230 sau de la 7610, 6630, 6680,e70,e50,6233,6234 etc desci sunt o gramada de modele de la care se potriveste cablu la 6101 da eu zic ca nu ai ce face cu un cablu de date la telefonul asta ca arte o memorie f mica(3mb) da poti totusi sa imprumuti de la cineva gasesti la oricine da vezi ca trebuie sa instalezi si un program Nokia pc suite ii zice

funda plssss ai promis