| Fernando9Torres a întrebat:

Exista vreun hack pentru jocul OSM(online soccer manager) care sa functioneze?(stiu ca nu-i placut cu hack, dar intreb doar...momentan)

13 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

Nu cred ca e bine sa joci cu hack! treaba ta!

Răspuns utilizator avertizat
| DrakeBoy a răspuns:

NU! Toate cele de pe internet sunt total fake.Deoarece este un joc Multiplayer este o baza de date cu toate resursele pe care le au jucatorii.Iti trebuie pe cineva care sa sparga baza lor de date si sa iti modifice tie banii.Cam asa sta treaba tongue.Numai ca e ff greu.Ti-ar lua cam 1 luna asa...nush sigur.Am un prieten la facultatea de informatica (la Brasov) care mi-a explicat cam cum sta treaba. Funda?

| Superior a răspuns (pentru DrakeBoy):

Haha happy Eu ofer servicii de cash+rp pe GTA V Online, si nici un client de-al meu nu a luat ban happy + e fff usor, am un soft ce-mi permite sa fac local drop indetectabil si sa modific anumite valori. Ai dreptate ce ai zis, dar ma indoiesc ca e cazul sa stai o luna pentru un joc ca asta happy

| DrakeBoy a răspuns (pentru Superior):

Am zis si eu asa.am zis ca nu stiu sigur.Ma poti ajuta si pe mine cu un joc? Plz

| Superior a răspuns (pentru DrakeBoy):

Ce joc?

| DrakeBoy a răspuns (pentru Superior):

Dca ma ajuti iti dau contul meu de steam! Avataria.e pe facebook.Crezi ca poti?

| Fernando9Torres explică (pentru Superior):

Bai,daca trebuie cineva ajuta, eu sunt ala(moca normal. faci si tu o fapta buna) happy

| Superior a răspuns (pentru DrakeBoy):

Pana nu stiu ce problema e nu pot sa-mi dau cu parerea.

| DrakeBoy a răspuns (pentru Superior):

Pai la jocul ala am nevoie de bani.

| Fernando9Torres explică (pentru Superior):

Deci sa inteleg ca la mine nu e nicio sansa sa primesc ajutor? Daca totusi vrei sa stii de ce am nevoie, ar fi orice...banuti de aia galbeni(coins) sau bani normali! happy

| Superior a răspuns (pentru Fernando9Torres):

Din pacate nu.