| Cezarik a întrebat:

Facebook:
Detin pagina de facebook a clasei mele, ok... vreau sa-i dau admin unei persoane, dar nu am incredere 100% in el, si cum pot face ca acea persoana sa nu poata sterge/modifica/strica setarile contului? adica nu vreau sa-mi faca vreo faza sa stearga pagina, nu pot pune parola? sau sa modific accesul la admini? Funda, mersi!

1 răspuns:
| Flaviu_7397 a răspuns:

Nu poti face asta, daca il vei face admin, va avea aceleasi privilegii ca si tine, asa ca daca nu ai incredere in el deplina, nu-i incredinta aceasta functie!