| The4Ever a întrebat:

Cum poti sa-i restrictionezi niste chestii la admin-ul pe facebook, de exemplu: sa nu poata sterge pagina.

3 răspunsuri:
| IAliveInHell a răspuns:

Nu poti. admini de pe facebook nu pot fi blocati sub niciun fel.

| The4Ever explică (pentru IAliveInHell):

Ok, nu prea am fost prea explicit. Eu sunt admin-ul principal si ii dau altuia admin, cum fac sa-i restrictionez niste chestii?

| IAliveInHell a răspuns (pentru The4Ever):

Aaa, pai cand il adaugi ca admin iti apare ce rol sa aiba pentru pagina si iti arata ce poate face, doar atat poti face happy sa-i restrictionezi.