| Valy9999 a întrebat:

Facultatea de inginerie sau cea de kinetoterapie? Voi ce parere aveti, unde se castiga mai bine, si la inginerie la ce recomandati sa ma duc inginer proiectant constructii, auto?

1 răspuns:
| Hammurabi a răspuns:

Sunt doua domenii total, total diferite. E mai bine sa te gandesti foarte atent de ce anume esti atras. Aici nu e vorba numai de bani. O meserie ti-o alegi pentru toata viata si daca o faci fara pic de pasiune si in sila... risti sa-ti strici singur viata.