| Kiwi74 a întrebat:

Ce parere aveti de Facultatea de constructii din Cluj? Ce sa aleg intre inginerie civila si cea geodezica?

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Pai cu ingineria civilă loc de munca fix in domeniu nu știu ce ai putea face. Dar ăștia care lucrează la cadastru au salarii foarte bune, doar ca trebuie sa lucrezi in mediul rural. Oricum poți face naveta dacă stai la oraș.

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Geodezie

| Kiwi74 explică (pentru Bondarel99):

Gasesti mai repede de lucru in domeniu decat daca faci inginerie civila?

| Bondarel99 a răspuns (pentru Kiwi74):

Pai cu ingineria civilă loc de munca fix in domeniu nu știu ce ai putea face. Dar ăștia care lucrează la cadastru au salarii foarte bune, doar ca trebuie sa lucrezi in mediul rural. Oricum poți face naveta dacă stai la oraș.