| meandme111 a întrebat:

Fiecare dintre noi si-a imaginat mereu un univers diferit de acesta in care traim noi. Pentru voi cum este universul din imaginatia voastra?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu! Eu mi-am imaginat o insula si un banaier in mijlocul oceanului. Realitatea este mult mai neagra.

| Florentina9210 a răspuns:

Universul din imaginatia mea..hmmm..ar fi ceva in genul, teoretic vorbind. Ar fi plin de magazine fara vanzatori, de unde poti intra sa te aprovizionezi fara sa platesti. laughing
Ar fi plin de oameni buni. Nu ar exista dusmanie, invidie, ura, falsitate, gelozie.
Unde oamenii s-ar ajuta reciproc. Nu sa te lase cand iti este mai greu, cum se intampla in zilele noastre.

| GolopențaAdrian a răspuns:

Eu imi imaginez universul cu magazine fara sa platesti totul fiind pe gratis tehnologia sa fie super-avansata cum nu ti-ai putea imagina si toate electronicele moderne si avansate si pe gratis, Robotii care sa stie toate lucrurile.Calculatoare,laptopuri,telefoane,etc avansate cum nu cred ca vor exista.

| GolopențaAdrian a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Teoretic vorbind mi l-am imaginat

| Адина a răspuns:

Totul să fie gratis.
Aaa. şi unicorni, da.