| krisss90 a întrebat:

Firma Erfolgs Orientierte Vermittlung din Brasov se afla langa biserica neagra.Am facut contract cu iei acum 3 saptamani si i-am sunat azi si mi-au zis sa revin maine cu un telefon sa ma interesez. Aveti idee ati plecat in Germania cu firma asta? E firma serioasa? Va rog mult sa imi raspunda cineva

2 răspunsuri:
| Caraencica_Vali_1992 a răspuns:

Si eu am facut contract cu ei si a trecut peste 3 sapt si nimic nici un semn am sunat si mi sa sp ca nu a vn contractul de la angajator dar nu prea crd. cred ca ni s-a dat teapasad daca stiti cv sau daca a plecat cineva sunati-ma si pe mine 0784171166