| King2001 a întrebat:

Fratilor voua nu vi se pare mai bine daca dupa moarte nu ar fi nimic? asa nu ati suferi, etc! pe cand daca ar exista ceva nu se stie ce! daca e mai rau? voi ce ziceti cum e mai bine sa fie ceva sau sa nu fie?

5 răspunsuri:
| Dan193 a răspuns:

In comparatie cu unii, eu nu vreau sa mor. Deci daca este macar o sansa sa fie viata dupa moarte - o i-au. Sa fie si rea, am jucat god of war xD si stiu cum se iese din iad laughing

| King2001 explică (pentru Dan193):

Si daca ai fi sclav ai vrea? eu cred ca nu!

| Dan193 a răspuns (pentru King2001):

Orice, mai bine sclav decat inexistent. Tu mai bine ai muri decat ai deservi pe cineva pana la sfarsitul vietii?

| King2001 explică (pentru Dan193):

Mai bine mort!

| Dan193 a răspuns (pentru King2001):

Ok.