| danybv2011 a întrebat:

Funda :X

Dupa ce am instalat PowerPoint 2007 ce trebuie sa scriu acolo la >RunCommand?

5 răspunsuri:
| AndreiDr a răspuns:

Deschizi Start - All Programs - Microsoft Office - Powerpoint 2007. Succes

| danybv2011 explică (pentru AndreiDr):

Trebuie sa instalezi powepoint.exe

| AndreiDr a răspuns (pentru danybv2011):

Dupa ce am instalat PowerPoint 2007. zici ca ai instalat. credeam ca nu sti cum sa il gasesti. explica mai mult

| danybv2011 explică (pentru AndreiDr):

La instructiuni ( http://www.microsoft.com/en-us/download/confirmation.aspx?id=6 ) zice sa instalez PowePoint.exe dar nu stiu cum...

| AndreiDr a răspuns (pentru danybv2011):

Aa, aia nu ai treaba cu ea. tu trebuie doar sa dai dublu click pe PowerpointViewer.exe si atat.
Aia e o chestie pentru instalarea in retea. ceva asemanator.