| Sedique a întrebat:

Hai salut TPU, am si o problema... pai vezi tu.Mi-am uitat parola de Facebook, dar am contul logat pe calculator. Pot s-o aflu? dar fara email ca nici pe ala nu-l mai stiu. Vreau sa precizez ca am fost beat in aceea zi cand l-am facut!

Multumesc anticipat. daca cineva stie va rog eu mult spuneti-mi.

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Pe pagina Facebook, sus in meniu, la dreapta, este un mic triunghi.
Dai click, apare un meniu, jos alegi Settings, dai click pe ea.
Te duce exact pe pagina unde iti poti vedea adresa de e-mail (il poti modifica daca vrei) cu care intrii pe FB.
Tot acolo gasesti si Securitatea, adica parola - poti vedea sau poti pune alta.

8 răspunsuri:
| dannys a răspuns:

Intra in setari si acolo gasesti gestioneaza parolele si le vezi acolo pe toate.

| Sedique explică (pentru dannys):

Te rog, spune-mi in engleza. apropo am Chrome. spune-mi pas cu pas ce sa fac. multumesc mult happy

| dannys a răspuns (pentru Sedique):

Schimba tu limba la google chrome ca in engleza nu i-ti pot explica ca eu am chromul in romana.

| BeSmart17 a răspuns:

Nu prea cred ca poti s.o afli dar poti sa o schimbi

| Moniqqque a răspuns:

Parola îți e salvată pe browser?

| Sedique explică (pentru Moniqqque):

Pai daca il am introdus parola in PC. normal ca este. cred. eu pot intra pe Fb. doar ca nu stiu parola

| Moniqqque a răspuns (pentru Sedique):

Https://www.youtube.com/watch?v=kjMKoWAjeC4
Uite, poate te ajută asta.

| Sedique explică:

Imi place sa fumez, sa rulez