| Ctrl a întrebat:

Heeelpstraight faceDeci, am instalat demult programul ala tampit de pus muzica la statusul de la y! m, si acum nu mai vreau sa imi puna melodiile.Am bifat la y! m,, do not change my status" dar imi apare mereu o fereastra mica,, Error setting y! m statuss". Stiu ca trebuie sa dezinstalez programul ala, darthinking nu stiu unde sa il gasesc in program files la winamp.Cine imi poate spune cum sa rezolv problema primeste funda!happy

1 răspuns:
| MIM a răspuns:

Sterge'l...vezi poate il gasesti in "Downloads" din My Documents, asta daca e downloadat de pe netbig grin