| Ctrl a întrebat:

Dau funda! am mai intrebat o datastraight faceDeci, am instalat demult programul ala tampit de pus muzica la statusul de la y! m, si acum nu mai vreau sa imi puna melodiile.Am bifat la y! m,, do not change my status" dar imi apare mereu o fereastra mica,, Error setting y! m statuss". Stiu ca trebuie sa dezinstalez programul ala, dar nu stiu unde sa il gasesc in program files la winamp.Cine imi poate spune cum sa rezolv problema primeste funda!

Răspuns Câştigător
| sfdhg a răspuns:

Intri in winamp>preferences>general purpose>selectezi chestia aia y/m si dai delete
Bafta

2 răspunsuri:
| larousee a răspuns:

Incearca sa intri in winamp. dai sus la options, preferences, plug-in. si cauti in lista aia denumirea programului sau ceva de status, yahoo.

| onlytiff a răspuns:

Cred ca il gasesti in control panel/ add or remove programs.