| 42002 a întrebat:

Heeii! As vrea sa ma ajutati cu ceva! Deci, as vrea sa imi creasca parul, dar il am spicuit si nu pot sa-l tund pentru ca il am cam scurt si as vrea mai intai sa creasca mai lung si dupa aceea sa ma tund. Ce imi recomandati sa fac in aceasta situatie?
ofer funda

2 răspunsuri:
| AnnaaaMaria a răspuns:

Din cauza faptului ca e spicuit iti va creste mult mai greu. Eram si eu in aceeasi situatie si am folosit de la l oreal extreme repair si si-a mai revenit parul dupa o luuunga perioada de timp (timp in care am renuntat la placa), dar nu si-a revenit in totalitate...

| leivi a răspuns:

Eu folosesc ulei de ricin. Ajuta foarte mult la cresterea parului.Se plica pe pielea capilara.Sa nu iti faci griji de bani costa foarte putin si il poti gasi la farmacii! :*