| Diana9876 a întrebat:

Hei :3. Zayn din trupa One Direction e gay? :O
Dau Funda :*:*!
nail biting

18 răspunsuri:
| xCatastrophe a răspuns:

Nu e bisexual.batting eyelashes Pe naiba. Zayn nu e gay nici Harry nici Louis nici Liam cu atat mai putin Naill. Dor ca se inteleg foarte bine si nu stiu asa se poarta baietii. Nu sunt gay. Poate ca au niste momente mai ciudate dar o fac din dragoste frateasca unul pentru altul.

| 1DPinkpOint a răspuns:

Nu nu e gay..are iubita. Perrie Edwards. laughing.da e adevarat, se cam "iubesc" intre ei cei de la One Directionlaughing dar ca si colegi de trupa, nu e firesc? chiar daca Louis si Harry mai au "scapari" rolling on the floor. toti sunt normali..pe cat de normali pot fi niste tipi britanici [exceptie Niall.]

| anyska a răspuns:

Nici unul din ei nu e gay. Lol. Are iubita...

| Irenexd a răspuns:

Nu sunt gay -.- e doar BROMANCE
BROMANCE - dragoste de fratewinking in plus au iubite rolling on the floor aşa ca hatters gonna hate talk to the hand

| AnaaSb a răspuns (pentru Irenexd):

We are not fans, we are directioners. We are not obsessed, we are dedicated. *butt-five* http://media.tumblr.com/tumblr_mc86omDImN1qg8x8i.gif

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.E fata.

Răspuns utilizator avertizat
| Autumnfeelings a răspuns:

Da,tocmai de asta are o prietena, Perrie Edwards în trupa Little Mix.(A se preciza sarcasmul.)

| ILoveCupcakes a răspuns:

Nu e el gay.Toti sunt.

| oDirectioner a răspuns:

Nu, nu este! Toti sunt hetero! Ca o Directioner, ar fi trebuit sa stii asta, d ar banuiesc, ca nu esti!

| AnaaSb a răspuns (pentru oDirectioner):

Whoop whoop directioneri la putere!

| MariaAnda a răspuns:

Da, da e rolling on the floor De unde sa stim? Eu cred ca toti sunt dar nu imi pasa.

| VajdeaAndrada a răspuns:

Nu e gay....baieti din trupa nu sunt gay! tin mult unul la altul parca sunt frati

| rasina2000 a răspuns:

Zayn nu si uitate http://www.google.md/......tp?/imgres (se saruta cu selena gomez au fost pereche) iar Harry e un gay http://www.google.md/......tp?/imgres si asta priveste http://www.google.md/......tp?/imgres

| oDirectioner a răspuns (pentru rasina2000):

Mori, am mai spus-o! Nu a fost niciodata in cuplu cu Selena, poza este photoshop-ata! Si poza cu niall si harry, est falsa! Ori photoshop, ori prinsa din alt unghi!

| Sorina_Eu_Sori_1993 a răspuns:

Nu Zayn nu este gay are iubita
Nici Harry nu este gay acum cateva luni s-a despartit de Taylor si nici Louis nu este gay are iubita (nu mai judecati oameni daca nu stiti nimic despre iei interesativa mai mult)