| Florentina9210 a întrebat:

Hei, am si eu o intrebare. Cand am imtrat pe profilul de Badoo a unui bun prieten cu care ma inteleg bine si mi-a dat multe sfaturi care m-au ajutat, deoadata el si-a sters pozele de pe profil, cand a vazut ca eu l-am vizitat. Care ar fi cauza?

6 răspunsuri:
| William a răspuns:

Are ceva de ascuns.

| Florentina9210 explică (pentru William):

Adica? Poti argumenta?

| William a răspuns (pentru Florentina9210):

Poate nu vrea sa vezi cum arata sau in pozele respective este ceva ce nu vrea sa vezi. Daca nu este niciuna din astea s-ar putea sa nu isi fi sters pozele din cauza ta, ci sa fi avut alt motiv.

| Florentina9210 explică (pentru William):

Pozele acelea le stiu, le are si pe Facebook. Ceea ce nu inteleg eu este ca la o zi dupa ce l-am vizitat le-a sters. Pana atunci avea profilul intact. Si nu avea niciuna la privat.

| Florentina9210 explică (pentru William):

Si nu inteleg, adica daca as fi fost iubita lui si sa zicem ca l-as fi prins ca si-a facut cont pe un site de dating as fi mai zis dar asa...

| William a răspuns (pentru Florentina9210):

Atunci nu a sters pozele din cauza ta. A avut alte motive. Eu cand sterg poze de pe facebook le sterg pentru ca nu imi mai plac.