| XenofX a întrebat:

Hei cum vor fi examenele anul acesta la clasa a 8
ca eu chiar nu mai inteleg sad
fundita:X

Răspuns Câştigător
| QuadruplePersonality a răspuns:

Deci... vom dat tezele din timpul semestrelor + geografie sau istorie, iar la sfarsitul anului, terminam clasa cu o saptamana inaintea celorlalti si dam un examen la mate si unu la romana. Media de admitere se va face cu 50% media examenelor si 50% media 5-8

4 răspunsuri:
| QuadruplePersonality a răspuns:

Eyleen:

La geografie sau istorie se dau in timpul anului, una pe semestru, ca o teza normala, care se adauga la media generala...

| foxi a răspuns:

Nu se moare din asta!

| Eyleen a răspuns:

Sincer nici eu nu mai inteleg...Styu sigur ca se da examen la romana pe 20 iunie si la mate pe 22 iunie, vom lua vacanta cu o saptamna inaintea celorlalti... dar nu stiu daca se ma da la geografie sau istorie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Grele, o sa pici