| deea2sabau a întrebat:

Hei TPU, am internet prin wireless, am full la semnal si dupa vreo 10 minute imi apare un semn galben cu semnul exclamarii si nu mai merge, dupa aia iar merge, ce inseamna?

2 răspunsuri:
| Aide a răspuns:

Ma confrunt exact cu aceeasi problema!
Mi s-a spus ca e din cauza locului in care stau si aici este semnalul slab. S-ar putea ca asta sa fie problema si la tine! Mai ales ca ai internet prin wireless happy

| BlueEyes16 a răspuns:

E din cauza semnalului. Daca nu ai modem, ci ai Internet doar prin wireless, atunci nu ai ce face. Si unde stau eu semnalul e foarte slab si am si wireless si modem, dar tot mi se mai intampla (foarte rar insa). Sfatul meu:incearca sa nu muti prea des laptopul/calculatorul pentru a pastra cat de cat semnalul.