| Wut a întrebat:

Sunt la internat, si am incercat sa conectez laptopul la wireless-ul de aici... dar nu merge, la restul le merge, mie nu. imi apare semnul exclamarii intr-un triunghi galben. Ce pot sa fac sa mearga?

Răspuns Câştigător
| JusTPauL a răspuns:

De ce nu îi rogi pe cei de acolo să te ajute.

1 răspuns:
| AnaLove444 a răspuns:

Trebuie sa fie niste butoane la laptop.De exemplu la mine, beculetul de la wi-fi este galben neon.la mine sunt vreo 4 butoane :cu mesaje, cu etc.Acolo trebuie sa fie gen un fel de x dar mai rotund cum ar venii.Iit aratam cu arata dar nu am gasit.