| Jessicaaa a întrebat:

Hei TPU, am o problema. Am messenger 11 si cand imi pun o poza la avatar nu se vede clar. Se vede sacadata sau neclara thinking Nu stiti care e problema? sau sa ma ajutati cu o solutie. Sper sa ma puteti ajuta puppy dog eyes. ( Funda. in orice caz; 3 ) Multumesc.

2 răspunsuri:
| Lipsa47 a răspuns:

Problema este ca cei de la yahoo au facut modificari si de aceea se vede asa si mie mi se vedea dar mi-am schimbat windows-ul si acum mi se vede bine...>>>succes

| Alleza a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel si nimic eu nu situ ce are.l-am dezinstalat si tot asa imi arata.am facut si windows-ul din nou si tot asa arata straight face ma enerveaza.dc afli raspunsul mi-l zici si me?:* mersi