| Melinik a întrebat:

Stiti cumva vreo solutie sa imi schimb poza de la avatar de la messenger, nu merge sa o schimb nu stiu ce are de acum 2 zile.Am incercat sa imi pun o gramada de poze si nu merge sad. Daca ma puteti ajuta, dau fundita.

Răspuns Câştigător
| Adredemesconf a răspuns:

Nu te ingrijora:d, mi s-a intamplat si mie, dar chiar daca tu vezi poza veche, sa stii ca ceilalti vad alta poza, care ai pus-o ultima!

Probabil are ceva pc-ul tau si se incarca poate mai greu da nu-i nimic!
Te pup:*
pa, pa.

1 răspuns:
| Unique a răspuns:

Singura solutie ar fi sa reinstalezi yahoo messenger! singura solutie! il stergi de pe calculator si il downloadezi iarasi! singura speranta