| HEROINAhero a întrebat:

Hei TPU, am observat ca cei mai multi dintre prietenii mei de pe facebook si-au schimbat pagina de profil. O prietena mi-a zis ca este o aplicatie, am cautat dar nu am gasit ca s-o pun si eu. Ma puteti ajuta va rog?

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| lilicutza0009 a răspuns:

Pai dai, la ajutoHow do I get timeline? r si scrii how i can get timeline, apoi la dai click pe How do I get timeline?, iar dupa Introducing Timeline si get now!

| Delia39 a răspuns:

Timeline.Te sfauiesc sa nu ti-o faci asa este foarte naspa.Si mie mi se parea foarte interesant la inceput.dar este foarte enervant si e mai greu de umblat.straight faceSi in orice zac daca vrei sa ti-l pui ai la cautare timeline si dai like la pagina si vezi acolo.