| DenisucaDeni a întrebat:

Am cautat mult si mi-am intrebat prietenii cum imi pun poza de profil la tpu.Ma puteti ajuta voi va rog?

Răspuns Câştigător
| ѕмιℓєє a răspuns:

Bună,

http://www.tpu.ro/site-users/edit/

... După ce ai intrat aici, dai mai în jos, unde va apărea "Imagine de profil", cum nu ai nici una, apeşi pe butonul "Choose" sau "Alegeţi fişierul" şi îţi vei alege o poză din calculatorul tău, dacă eşti Membru Junior, poza va apărea pe site după 24 de ore, când va fi aprobată.

Multă baftă!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra la Editare profil.

| Nanami利 a răspuns:

Dai la editare profil si mai jos dai acolo la choose si iti alegi poza.

| Nanami利 a răspuns (pentru Nanami利):

Unde scrie imagine de profil.