| Alle15 a întrebat:

Am si eu o problema cu messenger 11.5! Cand il instalez si pe la jumatatea intalarii apare un chenar negru si dupa dispare si apare messul. Dau sa scriu user si parola,dar imi apare "Yahoo! Messenger has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience"! Dupa dau pe "To see what data this error report contains, click here", dau pe click here, si imi apare ca eroarea este in :"C:\Documents and Settings\Flory\Local Settings\Temp\6385_appcompat.txt"! Ce sa'i fac sa dispara si sa mearga messul? Va rog ajutati-ma!:*.Dau funda+ vot :X

Răspuns Câştigător
| kagom3 a răspuns:

Pai o varianta ar fi ca atunci cand descarci mesul sa il salvezi in D sau E si sa il instalezi de acolo happy
eu l-as C pentru windows are nevoie de partititia lui happybig grin imi spui daca ai rezolvat ceva