| anonim_4396 a întrebat:

Cum creez o pagina de facebook? Dar nu sa imi fac cont,sa fie ca o aplicatie,ca acelea cu statusuri,care intri pe ea si ii citesti statusurile cu poze dar nu poti sa il iei de prieten, decat sa ii dai like.

4 răspunsuri:
| InViataReala a răspuns:

Pai trebuie sa a cont pe Facebook.Te duci la o pagina si in dreapta ta sus scrie: creeaza pagina.Dai acolo si respecti pasii. Fara cont nu cred ca merge.Si in plus iti trebuie cont pentru publicitata in caz ca iti faci cu contul tau nu cu pagina.
Funda?

| InViataReala a răspuns (pentru InViataReala):

Scuze de greselile de ortografie.

| rob12 a răspuns:

Te duci la o păagina si iti scrie creeaza o pagina si respecta pasii, funda?