| anonim_4396 a întrebat:

Recent mi-am comandat ceva de pe eMAG si nu am putut sa dau sa vină în showroom-ul de la mine din oras așa că am dat sa vină la un oficiu poștal. Stiu ca la showroom tin produsul patru zile dupa ce l-au adus si daca nu te duci după el il trimit inapoi. Așa se întâmplă și la poștă, pentru ca o sa fiu plecată o perioadă scurtă de timp si vreau sa stiu daca merită asteptarea.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

La oficiul postal sta 7 zile, dupa care se intoarce la eMag.
Comanda se considera anulata.

| anonim_4396 explică (pentru dannyel86):

Mulțumesc!

| dannyel86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu placere! happy