| nexus9710 a întrebat:

Hei TPU, stie cineva un program gen sopcast, in care pot sa vad tv online si sa pot si inregistra?

4 răspunsuri:
| sparky34 a răspuns:

Uite aici poti viziona canalele romanesti gratis - www.cool-tv.net/‎

| mariusmac85 a răspuns (pentru sparky34):

Buna dimineata omul a cerut program, nu site prin care sa vizioneze tot prin sopcast Fii atent la intrebare @sparky34

| mariusmac85 a răspuns (pentru BubblessMc):

Buna dimineata cred ca glumesti iti bati joc de intrebarea omului, doar pentru a obtine o funda? A cerut soft nu program tv Daca nu stii numai raspunde la intrebarile care nu esti capabil sa raspunzi Un program ar fi ace player dar acela evarza, nu se compara cu sopcast