| Madalina_Ela_1998 a întrebat:

Hei TpU! Vreau si eu sa stiu cum se schimba numele unei pagini pe facebook (nu pagina personala, e pagina publica) si mai pot daca pagina a trecut deja de 240 de like-uri?

5 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Nu o mai poti schimba daca a trecut de 200 de like-uri.

| AlexaSiAtat3 a răspuns:

Nu mai poti schimba numele paginii daca aceasta a trecut de 200 de likes.

| gAZAh a răspuns:

Daca pagina a trecut de 200 de like-uri nu mai poti schimba.
O seara faina!

| Hermyone a răspuns:

Daca are mai mult de 200 de like-uri, sorry, dar nu, nu se mai poate schimba numele.

| Madalina_Ela_1998 explică (pentru Hermyone):

Deja pagina a trecut de 250 de Like-uri deci nu mai pot schimba numele crying((