| anonim_4396 a întrebat:

Hei. Vreau sa-mi cumpar demachiantul Byphasse si nu il gasesc nicaieri. Stiti in ce locatii as putea sa-l gasesc? Multumesc.

2 răspunsuri:
| Holy2010 a răspuns:

Da. In hypermarket sigur este. L-am vazut de mai multe ori in Carrefour si Auchan.

| Justdoit4 a răspuns (pentru Holy2010):

Eu stau in zona Crangasi si l-am cautat in Carrefour orhideea si in Auchan-ul din apropiere si nu este. Am cautat si in cora si multe altele si tot nu il gasesc. Poti sa-mi dai o locatie exacta unde pot sa il gasesc sigur? Mersi.