| Rocsii1D a întrebat:

Heii TPU! Am o intrebare. Imi puteti spune va rog in ce reviste gasesc postere, informatii sau noutati despre One Direction ( 1D ). Fundita!

11 răspunsuri:
| AlinaOneDirection a răspuns:

Pai, gasesti in Bravo, Cool Girl si Bravo Girl.

| AnaaSb a răspuns:

Bravo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://weheartit.com/ e plin de poze cu ei. Parca ar fi infectat. :|
Informatii gasesti pe Wikipedia.
O zi buna!

| Rocsii1D explică (pentru anonim_4396):

Stiu site-ul. dar ma refeream la Reviste pe care le pot gasi la Magazine... (:.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Rocsii1D):

Bravo, Popcorn sau Cool Girl banuiesc ca ar putea contine informatii despre ei.

| Uka07 a răspuns:

Informatii, postere si noutati in Cool Girl, dar posterele sunt mici. Cele mari le gasesti in Bravo si Bravo Girl.

| ony1D a răspuns:

Heyy! poti gasi postere cu ei pe http://www.posterstore.ro/,informatii pe http://www.utv.ro/ si postere cu ei in reviste: BRAVO, COOL GIRL, POPCORN... sper ca te-am ajutat :3 :*