| Aly13 a întrebat:

Heii TPU! am o pagina de Facebook si am circa 450 de likes, am incercat sa schimb numele paginii, dar nu imi da voie si imi spune ca trebuie sa am minim 200 de likes, desi eu am mai multe ce pot sa fac? big grin

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Acceseaza linkul asta
https://www.facebook.com/help/contact_us.php?id=262629790471076
Trimite o cerere de modificare a numelui şi aştepti răspuns. Vezi sa dai facebook in limba engleza cand trimiti cererea. Daca ai Facebook-ul setat în limba română, o sa primesti mesaj că nu oferă suport pentru această limbă.
Bafta!