| abcdefghijklmnopqrstuvwxyzfataa a întrebat:

Heiii TPU :* stiti ca se apropie Hallowen-ul si nu stiu in ce sa ma costumezz, eu impreuna cu o prietena am decis sa ne costumam in punkeri dar nu prea stim cum arata acestia, daca stiti ne spuneti si noua cum arata si cu ce se imbraca si plus din ce putem sa ne facem haine ca doar nu ne-om cumpara niste haine pentru un hallowen care dureaza doar cateva ore... happy va rog mult sa ne ajutati! cum sa ne facem la par cum sa ne machiam si cu ce(ex:creion, tus, rimel etc)

5 răspunsuri:
| Krauser a răspuns:

Punkerii nu se macheaza, sunt considerati anarhisti, se imbraca in piele si de obicei cu creste, si cel mai important lucru este sa nu te costumezi in punker, vei fi penibila cum spusese Dyna, si daca nu sti de ce ai vrea sa faci asta!?

| dyna_1486 a răspuns:

Punker nu inseamna costum de halloween.Mai ales daca nu va reprezinta, nu va ''costumati'' in asta daca habar n-aveti ce inseamna, o sa pareti penibile.

| Crucified a răspuns:

Deja deveniţi enervanţi cu întrebările voastre de genu...