| sebweb a întrebat:

Hello! am mai pus aceasta intrebare acum cateva secunde, dar am uitat sa va intreb daca e nevoie sa ai 18 ani pentru a deschide un magazin online...intrebarea de mai devreme era:
"Vreau si eu sa stiu de ce acte ai nevoie pentru a deschide un magazin online si aproximativ de cati bani ai avea nevoie pentru a deschide unul. MS... fundita"

Răspuns Câştigător
| HaiHui4Ever a răspuns:

In spatele unui magazin online, in mod legal se afla o societate comerciala sau un PFA.

Costurile pot fi reduse: domeniu.ro - 35 euro + gazduire 1 an-20 E + o solutie free (magento, oscommerce, etc). Daca vrei ceva personalizat cu suport tehnic si training, mai pui pretul soft-ului care poate sa fie de la 500 de euro in sus (sub 500 de euro dai banii pe solutii pe care si tu le gasesti free).

Te mai costa daca tii produse pe stoc

1 răspuns:
| dracdeingerash a răspuns:

Http://biz.shopmania.ro/? gclid=CLDbgNWX06QCFUYp3wodrECTKQ