| membrugirl2010 a întrebat:

Hello. Am o problema. Nu pot sa mai dau commuri pe TPU pentru ca nu am email -ul confirmat (ieri mi-am facut cont) dar am putut da vreo 10 raspunsuri si acum cand dau "click here" pentru a trimite mail pentru activare nu primesc niciun mail. Ce sa fac? >Multumesc-funda.

Răspuns Câştigător
| Al3xXXxx a răspuns:

De fapt primesti mail, verifica folderul "spam" chiar daca nu iti arata ca ai primit mail, asa am patit si eu, succes.

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ieri, cand te-ai inregistrat pe TPU, ai primit in contul de email indicat la inregistrare, un mesaj prin care se cerea sa confirmi inregistrarea, dand clic in locul indicat in mesaj. Daca nu ai facut asta atunci cauta mesajul in contul tau de email, deschide-l si da clic in locul indicat si nu o sa mai ai probleme. Daca nu gasesti mesajul in cont, atunci trimite un mesaj din CONTACT administratorului Stela si roag-o sa-ti rezolve problema. Succes si numai bine!

NOname
| NOname a răspuns:

Si eu am patit exact la fel in prima zi, cand abia m-am inregistrat pe TPU. Te-as sfatui sa ai rabdare, iar pana maine sigur se va rezolva, ti se va conferma adresa de e-mail (bineinteles, daca ai scris o adresa reala). Dureaza ceva timp pana se actualizeaza datele. Succes!

P. S. Bine ai venit printre noi!

| Ady00pk a răspuns:

Cauta si in folderul "Spam" si in celelaltehappy e acolohappy

| membrugirl2010 explică:

Multumesc.

| MătaSpuneCaEsteSceneQeen a răspuns:

Pai du-te la mail-uri si cauta pana gasesti legat de TPU... este inregistrat deja ca ai primit o data si de acea nu mai primesti inca o data... succeswinking