| OpreaAndrei91 a întrebat:

Hello Comunitate. Eu stau in Anglia si urmaresc in weekend emisiuni tv din Romania pe YouTube si pe unele site-uri, dar nu gasesc mereu ce caut si mai ales foare multe emisiuni nu sunt complete.

Stie cineva un site unde gasesc cele mai importante emisiuni romanesti? Dau funda!

Multumesc.

Răspuns Câştigător
| ElennSi a răspuns:

Salut, eu muncesc in Belgia si folosesc Youtube si http://www.rotvshows.com pentru a vedea emisiunile ratate. Sper sa te ajute. Bye

| OpreaAndrei91 explică (pentru ElennSi):

Multumesc, sunt 3 emisiuni care le urmaresc si le-am gasit aici!

3 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Daca vrei sa le urmaresti in timp "real", pti incerca si seenow.ro

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Este un site unde ai on line TV romanesti dar nu stiu ce si cum ca nu ma pricep bine la calculatoare, trebuie sa cauti tu sau sa te ajute care stie.