| anonim_4396 a întrebat:

Hello big hug
De ce nu se poate inventa o categorie pe TPU cu numele "teme".
Adica acolo sa putem posta exercitiie pe care noi nu le putem intelege sau probleme despre care noi nu avem nici o idee. Ca cei care stiu si care au o placere sa impartaseasca.
Nu stiu. Voi ce parere aveti?
happy

Răspuns Câştigător
| Millanteria a răspuns:

Buna din nou! big grin
Pai daca ar fi si categoria "teme", utilizatorii mai "lenesi" n-ar mai invata. Pur si simplu vin si spun: "cum se face exercitiul asta?"
Asta este pentru binele nostru. La BAC ce mai facem? Nu avem nici TPU acolo, nici net.Nimic!
Sa stii ca imi place de tine. Am vazut ca apreciezi si alte pareri(@annete).
Have a nice day!

4 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Hello!
pai,daca ai observat este interzis sa iti faci temele pe TPU.adica,i-a gandeste-te:daca nu ar fi interzis sa iti faci temele aici, toti ar veni cu intrebari de genu:cum se rezolva exercitiul ala?
si cand la scoala nu stiu nimic.si ii intreaba profesoara:
-de ce nu ti-ai facut tema?
-a, pai astia de pe TPU nu mi-au spus cum se face exercitiul.
TPU ar fi pur si simplu plin de intrebari legate de teme.si s-ar numi TPT(toti pentru teme).
nu vreau sa ma contrazic cu tine pe chestia asta.doar ti-am zis ce s-ar intampla daca s-ar lansa categoria,, Teme".

| DouaPuncteD a răspuns (pentru NoNameJunior):

Bun, imi place parerea ta. happy

| Piinkyy a răspuns:

Sunt de acord cu tine! Ar trebui sa existe si o categorie din aceasta chiar daca in majoritate intrebarile sunt de zi cu zi.:p :*

| Denisa_7218 a răspuns:

Buna big grin mda nici eu nu stiu dc nu se face asta dar stiu ca nu se da voie sa se faca asa ceva zice site-u